Stránky všeobecně sportovně zaměřeného oddílu s širokým polem působnosti pro děti rozmanitého věku a zájmů. ARCHIV ROKU 2014.
Stav oddílu v roce 2014 :
Věrka, David, Tomáš, Aleš, Nikolas, Kamila, Gabriela, Anežka, Matouš, Dominik, Leonard, Kryštof a Alžbětka.
Pouze kuličkáři :
Jarda
Na hostování :
Martin s Honzou - závody v Kouřimi.
Ondra se Šimonem herna a oslavy Silvestra.
Budeč, Lovci 2.8.14' 008.jpg
Budeč, Lovci 2.8.14' 009.jpg
Budeč, Lovci 2.8.14' 010.jpg
Budeč, Lovci 2.8.14' 011.jpg
To co ostatní nevidí probíhalo během celého týdne před odjezdem na tento výlet, inspirovaný zkouškou Cyklohráčku na rodinném výletě. Cesta po červené ze Zákolan do Kovár se mi moc líbila a tak jsem se rozhodla, že jí zvolím i pro výlet oddílový. Jediné co mi nevyhovovalo byla její délka pouhé 2 km. Z toho důvodu jsem přidala ještě její druhou část a to cestu po zelené vedoucí z druhé strany kolejí o stejné délce. Vznikl nám tak okruh o délce necelých pěti kilometrů v poměrně nenáročném terénu, u něhož jsem předpokládala, že jej zvládnou i ti nejmladší. 
Další fází bylo přemýšlení o tom, kterou z osvědčených a ozkoušených her si cestou zahrajeme. Myslím, že někdy k úternímu večeru mě napadlo, že bychom mohli zopakovat Poutníka Kleofáše z krátkého tábora akorát s více propracovanými a novými úkoly, zaobalenou do trochu jiného kabátu. Postupně se na světlo prodral nápad v tom smylu, že děti budou lovci všech možných druhů zvířat, David bude překupník, který od nich nalovenou zvěř odkoupí a já budu majitel obchůdku s drobnostmi, v němž si budou moci nakupovat za herní peníze. Někomu všímavému by to mohlo lehce připomenout konec jiné hry a nemýlil by se. Herní obchůdek se totiž praktikuje ve Zlatokopech. Z těch jsem použila i staré Pesos, jelikož nové Ludens Pecuniam používáme ve Ztracené Zemi. Během středečního dne jsem nakoupila ještě několik drobností pro mlsné jazýčky a taky věciček na ozdobu a začala promýšlet ceník. Jednak jsem různými hodnotami oceňovala zvířata, která jsem natiskla v desítkách kusů a také zboží do obchůdku. Když bylo vše spočteno a zapsáno, začala jsem plánovat počet úkolů a jejich postupnost. Nechala jsem si i prostor pro úkoly šité na míru terénu. Poslední věcí, kterou jsme zařizovali byl vzhled diplomů a jejich následný tisk v Kenastu a to v pátek dopoledne. Potom už zbývalo jenom zhodnotit aktuální předpověď počasí a domluvit poslední drobnosti ohledně seznamu věcí s sebou a srazu na nádraží. 
Pomalu jsme se scházeli už cestou na nádraží. Jako první se k nám přidal Aleš, který zapoměl oddílové tričko a měl svou obvyklou otravovací náladu. Ze zvířat, jež se lovila by se k němu nejvíc hodil komár :). Na nádraží už čekala Anežka s Matouškem. Ten byl zprvu nějaký zaražený a nabručený, ale postupem času se jeho nálada zlepšila. V Tatcích se k nám připojili i Kamča s Domčou a kromě maroda Tomáše jsme byli komplet. Kamilka byla namalovaná jako někam na diskotéku, což nebylo zrovna moudré. trochu se jí toho dostalo na tvář a všichni se jí smáli, že vypadá jako čarodějnice. Brala to docela s humorem. Horší to bylo když se zpotila a všechno to malování kolem očí se jí rozpouštělo a měla ho po celém obličeji, přisoudila bych jí parádivého páva. To takový Dominik byl jako roztomiloučké spící lvíče. Byl hodný, tichý a překvapilo mě, jak pozorný. Nejlepším běžcem byl Matoušek. Vyrovnal se i těm starším a i v myšlení byl výše než mladší kluci. Hodil by se k němu gepard. Nad očekávání daleko skákala Anežka a taková kobylka by jí moc a moc slušela. Nikolas se ukázal jako stratég s výbornou pamětí a hlavně pro toho pamatováka by dostal slona. Kryštůfek byl takové malé pištidlo a dostává titul myšky. Bětuška zase roztomiloučká jako kočička a poslední myslím zbývá Gabča. Ta byla dnes nenápadná ale docela pilná a dostává mravenečka. 
Budeč, Lovci 2.8.14' 013.jpg
Budeč, Lovci 2.8.14' 014.jpg
Budeč, Lovci 2.8.14' 015.jpg
Budeč, Lovci 2.8.14' 056.jpg
Zase se přijďte kouknout, jak nám to jde :)

Super stránky (71 | 70%)
Celkem se daří (26 | 25%)
Chce to zabrat (5 | 5%)
Nic moc ( | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one