Stránky všeobecně sportovně zaměřeného oddílu s širokým polem působnosti pro děti rozmanitého věku a zájmů. ARCHIV ROKU 2014.
Stav oddílu v roce 2014 :
Věrka, David, Tomáš, Aleš, Nikolas, Kamila, Gabriela, Anežka, Matouš, Dominik, Leonard, Kryštof a Alžbětka.
Pouze kuličkáři :
Jarda
Na hostování :
Martin s Honzou - závody v Kouřimi.
Ondra se Šimonem herna a oslavy Silvestra.
  Po úspěchu výletu na Budeč jsem se poměrně snadno a rychle rozhodla uspořádat další oddílový výlet Cyklohráčkem a to na Okoř. Tentokrát s námi vyrazil i Jarda, ale oddílových činností se vůbec nezúčastňoval, během plnění etap hry dokonce spal ! I přestože účast nebyla ani tentokrát stoprocentní a neobešli jsme se bez zádrhelů, výlet se opět velice vydařil.
Vyrazili jsme ranním vlakem směr Praha. Chyběla Anežka i Matoušek, ale zase se k nám připojil Tomáš. Druhá Lovecká hra byla především o přemýšlení, otázek bylo opravdu hodně, takže jsme začali jakmile se všichni usadili ve vlaku. Krom logických a matematických otázek (malé děti měly otázky jednodušší) dostal také každý seznam věcí, které měl co nejrychleji dát dohromady. Hodnotila se nejen správnost odpovědí, ale i rychlost odevzdání. Někteří si tak velmi dobře takticky vybrali několik otázek, na které se snažili odpovědět jako první, aby získali 9 bodů. To se dařilo hlavně nejmenším Leovi, Dominikovi a Kryštofovi. Všichni řešili své úlohy celou cestu do Prahy. Dominikovi pomáhal David a Kryštofovi s Leonardíkem zase já. Krom vážných logických úloh se objevily i snadné a ostatní rozesmívající. Jako například požádat cestujícího o podpis a obrázek sluníčka anebo zjišťování barvy Leova spodního prádla, Davidových ponožek a Gábinčiných náušnic, které neměla.
Okoř oddíl 10.8.14' (1).jpg
Okoř oddíl 10.8.14' (5).jpg
Okoř oddíl 10.8.14' (7).jpg
Okoř oddíl 10.8.14' (12).jpg
V Praze na nás čekalo velmi nemilé překvapení v předem nikde neoznámené výluce na naší trati. Tak jsme po velmi sporé informaci, že vlak jede z Dejvic a tudíž musíme na Dejvickou, vyrazili velmi rychle na metro. Vystoupili jsme na Hradčanské a hezky si zasprintovali na nádraží. Běh s kočárkem a malými dětmi opravdu nepatří mezi mé oblíbené činnosti, tudíž není divu, že jsem byla docela naštvaná. Ale vláček jsme stihli a uvelebili se ve voze plném hraček s dětským koutkem. Dokonce i Tomáš si zavzpomínal na svá mladší léta a několik stanic byl výpravčím. Alžbětce se opět líbilo v houpacím sedátku a ostatní si hráli s vláčky, prohlíželi knížky anebo stavěli z kostek. Sem tam někdo zodpověděl nějakou tu otázku, ale moc tomu nedali.
Ze zastávky v Noutonicích až k podhradí se plnil jediný fyzický úkol dnešních lovců. Vyhrál jej ten, kdo nejdéle udržel zvednuté obě ruce nad hlavou. Jako první povypadaly menší děti a Kamilka. Aleš, Tomáš, Gabča a Nik se drželi hodně dlouho. Vypadalo to, že souboj mezi nimi nebude mít vítěze. Nakonec ale zbyli jen Tomáš s Gabčou a jelikož jsme došli až pod hrad, etapu jsem ukončila s dvojitým prvním místem. Na louce jsme nejprve dali čtvrthodinovou pauzu na odpočinek, jídlo a pití. Poté začaly další etapy a to jak pod vedením Davida (hlavně hry o imunity a hlasování) tak pod mým vedením. Tentokráte jsme děti rozdělili do dvou družstev, která mezi sebou 2x soutěžila o imunitu. Družstvo, které prohrálo muselo vyřadit jednoho člena ze svého středu. Síly zůstaly vyrovnané a došlo ke sloučení družstev a hra pokračovala mezi jednotlivci jako tomu bylo při výletě na Budeč. Krom imunity se plnily úkoly pro Lovce. Byly především na postřeh (Co se změnilo) a na paměť (kimovky). Taky hry poznávací, se zavázanýma očima poznat věci a opět test do jaké míry dávali pozor na Okoři.
Okoř oddíl 10.8.14' (16).jpg
Okoř oddíl 10.8.14' (18).jpg
Okoř oddíl 10.8.14' (19).jpg
Okoř oddíl 10.8.14' (21).jpg
1
Zase se přijďte kouknout, jak nám to jde :)

Super stránky (71 | 70%)
Celkem se daří (26 | 25%)
Chce to zabrat (5 | 5%)
Nic moc ( | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one