Stránky všeobecně sportovně zaměřeného oddílu s širokým polem působnosti pro děti rozmanitého věku a zájmů. ARCHIV ROKU 2014.
Stav oddílu v roce 2014 :
Věrka, David, Tomáš, Aleš, Nikolas, Kamila, Gabriela, Anežka, Matouš, Dominik, Leonard, Kryštof a Alžbětka.
Pouze kuličkáři :
Jarda
Na hostování :
Martin s Honzou - závody v Kouřimi.
Ondra se Šimonem herna a oslavy Silvestra.
TAKOVÁ MALÁ HONIČKA PO OKOLÍ
STOPOVÁNÍČKO 17.11.2014
 
Opět po nějakém tom měsíci jsme se ,,sešli" s naším stopovaným ze hry Kouzelný Amulet. Vyzval nás zhruba před čtrnácti dny, abychom si s ním zahráli, že si potřebuje otestovat v jaké jsme momentálně formě a také místní okolí, které je pro něj velkou neznámou. S radostí jsme přijali a já se moc těšila na pořádný záhul a makačku. Na takovou jeho obvyklou drsňárnu. Start jsme měli domluvený ve stejnou hodinu a to desátou dopolední. Bohužel nám chyběl Leonard, který musel odjet z nařízení soudu, takže jsme nebyli v kompletní sestavě. Oproti jiným jeho stopováním bych toto nazvala takovou příjemnou procházkou po okolních vesnicích. Stopy byly poměrně snadno rozluštitelné a také nalezitelné. Chvíli jsme se zdrželi akorát u odvodu vody pod kolejemi u Vrbčan. Nejobtížněji dostupná byla stopa v koruně stromu.
Šlo se nám dobře, Kryštůfek sice pomalým tempem, ale bez problémů dal svou dvou kilometrovou vzdálenost a skončili jsme opět doma ve 13 hodin a 46 minut. Nechyběl ani co nejrychlejší návrat z konce stopování, ale po stopovaném nebylo ani vidu ani slechu. Tentokrát byl opravdu obezřetný a nenechal se nikde nachytat. Nezahlédli jsme dokonce žádnou stopu v blátě. Jedinou známkou toho, že někdo šel před námi, byla zlomená větev stromu, u něhož jsme našli stopu. Ale není vyloučené, že jí zlomil někdo jiný.
1
Zase se přijďte kouknout, jak nám to jde :)

Super stránky (71 | 70%)
Celkem se daří (26 | 25%)
Chce to zabrat (5 | 5%)
Nic moc ( | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one