Stránky všeobecně sportovně zaměřeného oddílu s širokým polem působnosti pro děti rozmanitého věku a zájmů. ARCHIV ROKU 2014.
Stav oddílu v roce 2014 :
Věrka, David, Tomáš, Aleš, Nikolas, Kamila, Gabriela, Anežka, Matouš, Dominik, Leonard, Kryštof a Alžbětka.
Pouze kuličkáři :
Jarda
Na hostování :
Martin s Honzou - závody v Kouřimi.
Ondra se Šimonem herna a oslavy Silvestra.
MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ 26.4.2014 Konstantinovy Lázně

Na mistrovství České republiky juniorů jsme se připravovali od začátku kuličkářské sezóny. Při turnajích jsme si povídali hzlavně o taktice hry. Upozorňovala jsem své svěřence především na to, že často zbytečně pospíchají a své cvrnky si nepromýšlejí. Že musí hrát klidně, prohlédnout si nejdřív terén, nahozené kuličky, popřemýšlet malinko nad tím, jakou kuličku je nejvhodnější hrát a hlavně - nespěchat. V Neratovicích tato upozornění měla úspěch a tak jsem doufala, že i tady pomohou. A tak byli Aleš, Nik, Gabča i Leonardík poměrně dobře připraveni a za úspěch bychom považovali umístění třech velkých v první desítce, nejhůře patnáctce a u nejmenšího dokončení turnaje.

Na turnaj jsme nakonec odjeli podle plánů. Akorát Leonard s námi nemohl hrát, protože měl zánět průdušek. Bylo mu to líto a obrečel to. Cesta tam i zpátky byla děsně dlouhá a v autě nás to moc nebavilo. Chvíli jsme hráli Dračák, Gábina si četla, já hrál na mobilu. Alešovi bylo blbě. Zvracel cestou tam a pak i cestou zpátky. Museli jsme zastavovat u benzínky a trochu nás to zdrželo. nelíbilo se nám, že se nehrálo na jednom hřišti s dospělýma. neměli jsme skoro žádný diváky, protože dospělí hráli nahoře a my dole u školy. Nahoře se hrály až zápasy těsně před finále. Povrch docela šel. Byl sice plný kamínků a rýh, ale hrálo se na tom docela dobře. Počasí bylo takový divoký. Chvíli pálilo slunce a bylo děsný vedro. Pak se přihnaly mraky a bylo příšerný dusno. nakonec i začalo krápat a trochu pršelo. 
Hráli jsme ve skupinách a z nich postupovali do pavouka. Postupovali skoro všichni. Některý do prvního kola pavouku, třeba Aleš. Někteří do druhýho kola, já, Gábina a třeba kamarádka Terezka Řídká. Celkem tam bylo 24 dětí. To je docela hodně. Hráli jsme na deseti důlcích. Ve skupinách to mě, Alešovi i Gábině docela šlo. Ve skupině jsem vyhrál dva zápasy ze tří. Gábina vyhrála tři zápasy a jeden prohrála. A Aleš hrál jako já. Pak v pavouku Aleš první kolo vyhrál a postoupil do druhýho. Tam narazil na Gábinu a porazil jí 2:1. Gábině to nějak přestalo jít. Byla hodně nervózní. Já hrál nejdřív v druhém kole pavouka s Terezkou a postoupil jsem dál. Tam jsem potom hrál s Alešem. Toho jsem porazil 2:1. Byl to těžkej zápas. Až v poslední rozhodující hře mi to šlo. To asi byl nervózní Aleš. Začal to kazit. Protože se mnou prohrál, skončil na čtvrtým místě a já postoupil do dalšího kola. Tam jsem hrál s Filipem Kokešem (nakonec se stal mistrem republiky) a prohrál. Děsně mi vadilo, jak se tam pořád rozčiloval jeho táta. Pořád mu něco vadilo. Bylo to děsně nepříjemný a já se nemoh soustředit a dělal jsem chyby. Tak jsem prohrál a on postoupil do finále proti nějakému místnímu klukovi. Všichni jsme mu fandili, aby Filipa porazil, ale špatně nahazoval a skončil tak druhý. Gábina po prohře s Alešem spadla do horší části pavouka a tam podruhý prohrála s takovou velkou holkou a vypadla. Skončila 9-12, protože se nehrály dohrávky. Všichni jsme byli nejdřív děsně zklamaný, že jsme neskončili líp. Ale pak nás všichni začali strašně chválit. Že hrajeme kuličky teprve rok, Aleš ani rok ne a už se takhle hezky umisťujeme. I Gábinku uklidnilo, když si uvědomila, že je vlastně jenom pár juniorů z celé naší republiky lepších než ona. Domu jsme se vrátili až v devět večer a museli jsme hned všechno vyprávět, co tam bylo a co se nám líbilo. Za třetí místo jsem dostal skleněného slona, malinkatý keramický pohár s kuličkami a keramickou medaili. Každý kdo hrál měl alespoň nějakou drobnost. Byl tam i doprovodný program. Tancovalo se tam a dělaly různý hry. Ale my šli radši i s Terezkou na hřiště, kde byly super houpačky a taky lanovka.
Vlevo Terezka Řídká
Vlevo Terezka Řídká
Sledujeme program
Sledujeme program
Vpředu Filip Kokeš, vzadu nahazuje jeho soupeř. Finále.
Vpředu Filip Kokeš, vzadu nahazuje jeho soupeř. Finále.
Pan organizátor
Pan organizátor
Zase se přijďte kouknout, jak nám to jde :)

Super stránky (71 | 70%)
Celkem se daří (26 | 25%)
Chce to zabrat (5 | 5%)
Nic moc ( | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one