Stránky všeobecně sportovně zaměřeného oddílu s širokým polem působnosti pro děti rozmanitého věku a zájmů. ARCHIV ROKU 2014.
Stav oddílu v roce 2014 :
Věrka, David, Tomáš, Aleš, Nikolas, Kamila, Gabriela, Anežka, Matouš, Dominik, Leonard, Kryštof a Alžbětka.
Pouze kuličkáři :
Jarda
Na hostování :
Martin s Honzou - závody v Kouřimi.
Ondra se Šimonem herna a oslavy Silvestra.
13.4.2014
 
Na tenhle turnaj se vždycky těší hlavně junioři, kteří tam hrají odděleně od dospělých jen se svými vrstevníky. Jako vedoucí oddílu z toho mám i nemám radost. Mám kvůli nim, nemám protože se oddílu jejich výsledky nezapočítávají. Dost mě to štve, bodují pravidelně a docela slušně...
Neratovice 13.4.2014 001.jpg
Leův zápas s Nikem.
Leův zápas s Nikem.
Neratovice 13.4.2014 004.jpg
Neratovice 13.4.2014 006.jpg
Tento turnaj byl tentokrát prvním turnajem pro našeho druhého nejmladšího kuličkáře Leonardíka. Hrozně se na něj těšil, jelikož s námi na turnaje jezdí již rok a poctivě trénoval. Přestože všechny své zápasy v turnaji prohrál 0:2 a ze skupiny nepostoupil, hrál dobře obzvlášť s Filipem. Tam prohrál první hru pouze o jedinou kuličku a druhou o dvě. Sice to bylo pro něj náročné na soustředění se a občas dělal blbosti, ale určitě se i dobře bavil a v květnu si zahraje zase.
Vysoko nad svůj standart zahrál Aleš. Jeho jindy ukvapené cvrnky zmizely a nahradily je přecijen promyšlenější tahy. Byl mnohem soustředěnější, klidnější a přišlo mi že i motivovanější. Ve skupině prohrál jediný zápas a postoupil do pavouka. Tam ho vyřadila až Gabča a Aleš skončil na krásném čtvrtém místě.
Ve stejné skupině s Alešem a Leonkem hrál i Nikolas. Ani on neměl s postupem ze skupiny žádné problémy. V pavouku bohužel dvakrát narazil na Gábinku a musel hrát naplno. Oba zápasy měli velice vyrovnané, rozhodovaly jednotlivé cvrnky. Nikolas dvakrát vyhrál. poprvé tím poslal Gabču na druhou stranu pavouka, podruhé si tím zajistil postup do finále. Jelikož do finálového zápasu postupoval z horší strany pavouka po jedné prohře, musel Deža (vyhrál lepší stranu pavouka) porazit hned dvakrát. Je veliká škoda, že finálové zápasy nebyly zdaleka tak napínavé jako některé dřívější. nikolas vyhrál poměrně s převahou a získal tím i vítězství v celém turnaji. Vedl si opravdu výborně po celou dobu. Bojoval i v zápasech, které se zdály být prohrané. Zkoušel např. odstřelování soupeřových kuliček a když se zadařilo, zápas se tím ještě zdramatizoval. Myslím, že svojě výkony si výhru v turnaji opravdu zasloužil.
Gabča se do pavouka prakticky bez problémů probojovala ze skupiny A. V pavouku se jí vedlo také poměrně dobře. Je škoda, že narazila na Nikolase, který ji poslal do horší části pavouka. Tam však nadále vyhrávala. porazila fantastickým výkonem Aleše a dostala se tak do souboje opět s Nikolasem o postup do finále. Zápas s Alešem se pro ni nevyvýjel příliš dobře. První hru poměrně jednoznačně prohrála. Ve druhé však naházela mnohem lépe než Aleš a s trochou štěstí se jí podařilo vyrovnat. Rozhodující hru začala velmi špatným náhozem, naštěstí ani Aleš nenaházel nejlépe jak umí. Ovšem Gabče se i přes velmi špatný nához podařilo vyhrát a to naprosto excelentními cvrnky z velké vzdálenosti. Když takto umístila dvakrát po sobě kuličky z téměř dvou metrů přímo do důlku, nervózní Aleš začal hru kazit a Gabča jej porazila.
Za dospělé jsem se tentokrát turnaje nezúčastnila, jelikož jsem musela pomáhat Leonardíkovi a měla na starost i Kryštůfka a Alžbětku. Takže mezi dospělými nás reprezentovali pouze Jarda s Tomášem. Tomáš ve skupině co vím všechny zápasy prohrál. Jarda nevím jak si vedl, ale dostal se po vypadnutí z pavouka do dohrávek o 9. - 12. místo. Nakonec skončil 11. Tomáš se po vypadnutí dostal do dohrávek o 19. - 22. místo a úspěšně tuto mini skupinu vyhrál a skončil tedy 19. I to pro něj byl úspěch.
Pro oddíl v kategorii juniorů naprosto fantastické, mezi dospělými takový obvyklý výkon.
Diváci na tribuně.
Diváci na tribuně.
 Gabča v pavouku s Filipem.
Gabča v pavouku s Filipem.
 Terezka Řídká asi s Alešem.
Terezka Řídká asi s Alešem.
Neratovice 13.4.2014 007.jpg
Zase se přijďte kouknout, jak nám to jde :)

Super stránky (71 | 70%)
Celkem se daří (26 | 25%)
Chce to zabrat (5 | 5%)
Nic moc ( | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one