Stránky všeobecně sportovně zaměřeného oddílu s širokým polem působnosti pro děti rozmanitého věku a zájmů. ARCHIV ROKU 2014.
Stav oddílu v roce 2014 :
Věrka, David, Tomáš, Aleš, Nikolas, Kamila, Gabriela, Anežka, Matouš, Dominik, Leonard, Kryštof a Alžbětka.
Pouze kuličkáři :
Jarda
Na hostování :
Martin s Honzou - závody v Kouřimi.
Ondra se Šimonem herna a oslavy Silvestra.

Rozloučení s Neratovickou ligou 2014

Na tenhle turnaj jsme se těšili a byli hodně nervózní z toho, jak to všechno dopadne. Vyrazili jsme v poměrně silném počtu v poli juniorů a jediným zástupcem mezi dospělými. A tím také začnu. Tomáš reprezentoval se svým obvyklým nadšením a tentokrát, po několika jednobodových turnajích, se mu zadařilo vyhrát jeden ze zápasů v dohrávkách a získal více než ten jeden jediný bodík. Měl z toho obrovskou radost a zadostiučinění. Jemu se konec sezóny vydařil.

Teď se trochu vrátím v čase a to do momentu příjezdu do Neratovic. Počasí bylo celou dobu pěkné, teplé a slunečné. Jednalo se poslední turnaj letošního roku v Neratovicích a nejspíš i proto se zde sešlo hodně lidí a to jak z řad dospělých, tak z řad juniorů. Mezi juniory se postavili Gabča a Nikolas - usilující o obhájení předních míst celoroční soutěže. Dále potom Aleš doufající probojovat se do první pětky a také Leonardík usilující o nejlepší desítku. Vzhledem k počtu juniorů a především pak účasti Deža s Michalem Bangovými, bratry Mračkovými a dalšími dobrými hráči z první poloviny tabulky ligy, nebyly plány Pišišvorů vůbec jednoduché.

Já se opět zhostila role rozhodčího a snažila se dohlížet na předpokladem nejkonfliktnější zápasy a na zápasy mezi těmi nejmenšími. Z těch tam byl Leonardík, Vojta, Barča, Sebastian, Zolík, dva Honzové a Kuba. Hned z kraje mne velmi překvapilo, že Robert Balvín nebyl do turnaje připuštěn vzhledem k svému pochybnému věku a Lukáš se pod dohledem snažil chovat velmi slušně, mile a ochotně. Velmi tím zpříjemnil atmosféru turnaje, na němž se vyskytovaly pouze prohřešky menších dětí a nervozitou způsobené chyby při zápasech o první místa a ve finále. Snažila jsem se rozhodovat v klidu a tak, abych nikoho nepoškodila. Více cvrnků místo pořadí, či hraní více prsty jsem řešila vrácením kuličky na původní místo. Jednalo se o malé děti a tudíž jsem přistoupila i k povolení druhého cvrnku soupeři, pokud první hrál také dvakrát.

O rozhodcování finálového zápasu mě poprosil sám pořadatel a já z toho měla opravdu velkou radost. Finálový zápas se konal mezi Filipem Kokešem a Dežem Bangou. Vzhledem k dalším okolnostem jsme fandili Filipovi, ale na rozhodování to nemělo žádný vliv. Chybu udělal Dežo. Odehrál svůj cvrnk a Filip se tak dlouho připravoval na ten svůj, až Dežo nabyl dojmu, že už Filip musel odehrát a zahrál podruhé. tedy mimo pořadí. Filipův táta se hned osopil, že to se nesmí a co jako se bude dělat? Rozhodla jsem podle svého nejlepšího mínění a nechala Deža vrátit kuličku na původní místo. Pan Kokeš argumentoval, že ale ten cvrnk se Dežovi nepovedl a bude tak ve výhodě, když si ho bude moct opravit. Ale já si za svým rozhodnutím stála už z toho důvodu, že Filip vedl a měl další kuličky mnohem lépe umístěné, čímž spěl k výhře. 

Neratovice poslední 12.10.14' 012.jpg
Neratovice poslední 12.10.14' 015.jpg
Neratovice poslední 12.10.14' 017.jpg
Neratovice poslední 12.10.14' 020.jpg
Zase se přijďte kouknout, jak nám to jde :)

Super stránky (71 | 70%)
Celkem se daří (26 | 25%)
Chce to zabrat (5 | 5%)
Nic moc ( | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one