Stránky všeobecně sportovně zaměřeného oddílu s širokým polem působnosti pro děti rozmanitého věku a zájmů. ARCHIV ROKU 2014.
Stav oddílu v roce 2014 :
Věrka, David, Tomáš, Aleš, Nikolas, Kamila, Gabriela, Anežka, Matouš, Dominik, Leonard, Kryštof a Alžbětka.
Pouze kuličkáři :
Jarda
Na hostování :
Martin s Honzou - závody v Kouřimi.
Ondra se Šimonem herna a oslavy Silvestra.

Rozloučení s rokem 2014

JAK JSME VZALI HRANÍ SI PROFESIONÁLNĚ

aneb šest hodin v herně.

 

 

IMG_2067.JPG
Herna oddíl 21.12.14' 042.jpg
Herna oddíl 21.12.14' 084.jpg
Herna oddíl 21.12.14' 114.jpg

Přestože to byla jedna z největších oddílových akcí, co se týče počtu účastnících se lidiček, zase tak moc se toho o ní napsat nedá.

 

Příprava a hledání zabralo docela dost dlouhých desítek minut, obíhání jednotlivých lidiček, domlouvání, zda by měli zájem a propočítávání ceny taky nebylo rychlé, ale výsledek stál za to. Přestože vybraná herna Beckiland byla vhodná spíše pro menší děti, nakonec se tam líbilo i těm odrostlejším. Sraz byl domluven buďto na půl osmou u nás anebo přímo na nádraží či pro mimo Pečecké ve vlaku. Tak jsme se postupně scházeli. Ke mě, Nikovi, Gabče, Leovi, Kryštůfkovi a Bětušce se jako první přidala Anežka. Cestou na nádraží pak Tomáš s Alešem, přímo v čekárně Standa s Kubou (hosté oddílu pro tuto akci) a v Tatcích přistoupili ještě Domča s Kamčou. Dohromady nás tedy bylo čtrnáct. Já a třináct dětí. I když při pohledu nahoru na Davida bych už označení dítě nepoužila.

 

Herna oddíl 21.12.14' 116.jpg
IMG_2029.JPG
IMG_2049.JPG
IMG_2055.JPG

 

Tak jsme se tedy postupně sešli, sesedli jsme se dole, protože jsem měla kočárek. S tím to taky byla děsná sranda. Vzala jsem si ten nejmenší a nejlehčí, co už byl ale jednou spravovaný a když jsme dorazili k nádraží, tak na něm rupla další tyč. Ještěže jsem měla toho Davida, který šel o chvíli později než my ostatní a mohl mi vzít druhý kočárek. I když ono asi i bez něj by se to dalo zvládnout. Seděli jsme ve vlaku a já se koukala, jak se ostatní baví a měla docela radost, že jsme se takhle sešli. Jediný, kdo chyběl byl Matoušek, ale zase jsme měli navíc Standu s Kubou a v Praze přímo v herně se k nám připojili ještě kamarád z kuliček Ondra se svým synem Šimonem. S tím jsme i trochu prodiskutovávali možnost připojení se k Pišišvorům, ale zatím to zůstalo otevřené. Takže tedy, cestou se všichni společně docela dobře bavili, zvládli jsme i půlhodinový přejezd metrem na autobus. Ten nás odvezl jednu stanici, ale celkem dlouhou, a potom jsme ještě měli čas si dát pořádnou svačinu, než se dveře herny otevřely a my mohli jít dovnitř.

IMG_2019.JPG
IMG_2061.JPG
IMG_2060.JPG
Herna oddíl 21.12.14' 060.jpg
Zase se přijďte kouknout, jak nám to jde :)

Super stránky (71 | 70%)
Celkem se daří (26 | 25%)
Chce to zabrat (5 | 5%)
Nic moc ( | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one