Stránky všeobecně sportovně zaměřeného oddílu s širokým polem působnosti pro děti rozmanitého věku a zájmů. ARCHIV ROKU 2014.
Stav oddílu v roce 2014 :
Věrka, David, Tomáš, Aleš, Nikolas, Kamila, Gabriela, Anežka, Matouš, Dominik, Leonard, Kryštof a Alžbětka.
Pouze kuličkáři :
Jarda
Na hostování :
Martin s Honzou - závody v Kouřimi.
Ondra se Šimonem herna a oslavy Silvestra.

SOBOTA 4.10. Praha Kaizlovy sady - 33. ročník běžeckých závodů.
 
Co všechno může pořadatel zvorat? Přece co se dá...
Tak jsme se na ty závody i docela těšili, i když ne tolik jako do Veselí v neděli a tak moc jsme se zklamali, že mě osobně to otrávilo natolik, že ani to třetí místo mi nepřineslo radost. Drželi jsme se přesně propozic zadaných organizátorem a z toho důvodu vyráželi už vlakem v sedm hodin a z nádraží letěli sprintem na tramvaj. Ta nám bohužel ujela, jelikož vlak měl dvě minuty zpoždění a jako naschvál vystupovalo několik cyklistů a spousta dalších dětí. Trochu jsem se obávala, jestli to stihneme, protože interval tramvaje byl 15 minutek. Uvažovali jsem nad tím, že bychom mohli dojít pěšky, ale nechtělo se nám riskovat, že se zbytečně utaháme.

Vyskákali jsme z tramvaje a chvíli se rozhlíželi kolem sebe. Bohužel se nijak nedalo poznat kudy jít a zvolili jsme tedy dotazovací pomůcku k určení směru. Naštěstí jedna pani byla ochotnější než ostatní lidé čekající na tramvaj a alespoň mávla rukou ve směru Kaizlových sadů. Že jsme je našli poznali jsme podle informační cedule, jak se v sadech máme a nemáme chovat. Bohužel nějaký, alespoň malinký náznak toho, kam se máme vydat konkrétně se nikde nenacházel. Tak jsme šli nejprve rovně a poté skrz park tak, abychom viděli na všechny strany a měli přehled. Tomáš se nás snažil přesvědčit, že jsme tam už byli, ale my to místo nepoznávali a nevěřili jsme mu. Teprve až když nám do oka padlo dětské hřiště, museli jsme uznat, že má pravdu. Byli jsme tam v lednu na Extrému, na kuličkách. No a za hřištěm bylo už i několik lidí a stolky pod bílým stanem a tudíž jsme usoudil, že tam někde by mohl být start závodu. Přidali jsme do kroku, jelikož se blížil pořadatelem avizovaný konec prezentace nejmenších dětí a my jsme opravdu nechtěli cokoliv prošvihnout. 

Tak jsme si dali takový zahřívací poklus a dorazili k pořadatelskému stolku přesně úderem půl deváté a tedy úplně na poslední chvíli. Docela jsme koukali, že jsme tam byli první. To byl trochu šok. Bohužel toho dne nebyl první a ani poslední a nějak se to během času stupňovalo.
Takže tedy jsme dorazili ke stolkům pro prezentaci ve chvíli kdy prezentace končila a byli jsme první. Ostatní závodníci ani nikde v dohledu. Dalším šokem pro mě bylo, že si pořadatel jen tak z nějakého ostatním nezveřejněného důvodu zvýšil startovné dětských kategorií. A to dokonce až tam na místě před začátkem zápisu. No kdybychom si vzali peníze jenom tolik, co měl uvedeno na stránkách, tak bychom si asi moc nezazávodili. Rozdíl byl totiž 70,- za oddíl a to není zase až tak málo. Chvíli jsem se rozčilovala, že tohle se vážně nedělá a potom zaplatila, co chtěli, protože jinak to řešit evidentně nešlo. Když jsem zaplatila přišlo na řadu zapisování do startovních listin. Teprve v té chvíli bylo pořadatelem zjištěno, že nejsou k dispozici startovní čísla. Jedna polovina pomocnic navrhovala počkat, druhá zapisovat a pak čísla dopsat. Byla vyslyšena ta druhá polovina a sami sobě tím způsobili další zmatky. Přihlásili jsme se a potom nás museli zase dohledávat, aby nám dali čísla. Ale to byla v podstatě jenom taková drobnost.
 Příprava kluků předškoláků.
Příprava kluků předškoláků.
Leonard někde vzadu.
Leonard někde vzadu.
Ale aspoň férový závod.
Ale aspoň férový závod.
Zase se přijďte kouknout, jak nám to jde :)

Super stránky (71 | 70%)
Celkem se daří (26 | 25%)
Chce to zabrat (5 | 5%)
Nic moc ( | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one