Stránky všeobecně sportovně zaměřeného oddílu s širokým polem působnosti pro děti rozmanitého věku a zájmů. ARCHIV ROKU 2014.
Stav oddílu v roce 2014 :
Věrka, David, Tomáš, Aleš, Nikolas, Kamila, Gabriela, Anežka, Matouš, Dominik, Leonard, Kryštof a Alžbětka.
Pouze kuličkáři :
Jarda
Na hostování :
Martin s Honzou - závody v Kouřimi.
Ondra se Šimonem herna a oslavy Silvestra.
Na koloběžky do Kouřimi jezdíme rádi a tudíž jsme se i tentokrát moc těšili a doufali, že alespoň pár míst na stupních vítězů urveme, jako každý rok. Na sraz na nádraží k naší velké radosti dorazili Matoušek s Anežkou i Tomáš s Alešem. Bohužel se opět nedostavila Kamča s Domčou, i když jsme očekávali, že přijdou. Ani David nejel a to byla také škoda. I tak jsme byli určitě nejpočetnějším týmem ze všech. Obsadili jsme pět věkových kategorií. Nejpočetněji tu předškoláckou. Už cestou jsme na sebe hodili zbrusu nová oddílová trička, které čeká dokonce i potisk názvem oddílu. Prozatím jsme se spokojili s tím, že jsme se barevně sladili a na první pohled bylo znát, že patříme k sobě.
Po příjezdu na místo, tedy ke skanzenu, jsem postupně všechny přihlásila a dokonce se mi povedlo urvat i mé šťastné startovní číslo 13. Souběžně s koloběžkami probíhal ještě hokejový turnaj, tak jsme se chvíli dívali na zápasy. Radši bychom ale, kdyby tam nehráli a závodní slalomová dráha se mohla protáhnout přes celé parkoviště a měla více zatáček – kdyby byla trochu rozmanitější. Jinak pravidla stejná jako loni. Jelo se postupně od nejmladších po nejstarší, po jednom první kolo a potom stejným způsobem kolo druhé. Počítal se opět lepší z časů. Docela by mě zajímalo, jestli by pořadí bylo stejné, kdyby se časy sčítaly jako dříve. Tak jsme si každý dvakrát – třikrát projeli trasu, abychom věděli jak jet při závodě a potom jsme se sešli u startu. Pani starostka nás krásně přivítala, spolu s dětmi prošla trasu a už se mohlo začít.
Koloběžky Kouřim 8.5.14' 036.jpg
Koloběžky Kouřim 8.5.14' 048.jpg
Koloběžky Kouřim 8.5.14' 020.jpg
Koloběžky Kouřim 8.5.14' 024.jpg
Zase se přijďte kouknout, jak nám to jde :)

Super stránky (71 | 70%)
Celkem se daří (26 | 25%)
Chce to zabrat (5 | 5%)
Nic moc ( | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one