Stránky všeobecně sportovně zaměřeného oddílu s širokým polem působnosti pro děti rozmanitého věku a zájmů. ARCHIV ROKU 2014.
Stav oddílu v roce 2014 :
Věrka, David, Tomáš, Aleš, Nikolas, Kamila, Gabriela, Anežka, Matouš, Dominik, Leonard, Kryštof a Alžbětka.
Pouze kuličkáři :
Jarda
Na hostování :
Martin s Honzou - závody v Kouřimi.
Ondra se Šimonem herna a oslavy Silvestra.
20.4.2014
CHLAPCI 0-3 roky pořadatel píše 300 m, ale podle časů tak 150-200m

Pořadí      Stč.    Jméno        Příjmení     Ročník     Klub / město         Čas

1              108      Vašík        Dykast        2011      HTRIATLON           1:20

2              33       Matyáš       Salamon    2012        Praha                   1:50

3        22      Kryštof    Jandečka  2012   S.O.Pišišvorové    2:58

CHLAPCI 4-6 let pořadatel píše 300 m, ale podle časů tak 150-200m

Pořadí     Stč.   Jméno   Příjmení        Ročník           Klub / město                       Čas

1              3       Honzík     Zón             2008            Spořilov                              0:44

2             31      Vojtěch   Salamon        2009                                                    0:47

3              124     Lukáš     Staněk         2008                                                    0:49

4             78        Samuel   Horák          2010             Kačice                              0:59

5            110        David      Flor             2010       ŠSK Újedz nad Lesy               1:01

6             80       František Churavý         2009                                                   1:01

7             2          Kubík        Zón            2010            Spořilov                             1:05

8            107         Vladík      Dykast        2008         HTRIATLON                        1:05

9             32          Lukáš      Salamon      2008                                                  1:11

10            121       Dominik    Flossmann  2010       Černošice                             1:22

11             113        Filip       Hájek           2009        Praha                                 1:25

12       21     Leonard   Votápek     2010      S.O.Pišišvorové            1:41

DÍVKY 7-10 let 1 km (1x1 km okruh)

Pořadí Stč.     Jméno     Příjmení         Ročník          Klub / město            Čas

1         109      Monika    Florová          2004        ŠSK Újedz nad Lesy     4:44

2          64       Aneta    Smetanová      2005       Loko Beroun atletika       4:52

3          50       Nicol     Vesecká          2004       SKS Příbram                 4:57

4         76       Aneta     Štrosová          2004       USK Praha                    4:58

5        24        Lucie      Nováková         2006       Sokol Zlíchov                 5:54

6    20   Gabriela  Votápková   2006    S.O.Pišišvorové          6:13

Kros Skalka 20.4.2014 002.jpg
Kros Skalka 20.4.2014 012.jpg
Kros Skalka 20.4.2014 016.jpg
Kros Skalka 20.4.2014 022.jpg
Zase se přijďte kouknout, jak nám to jde :)

Super stránky (71 | 70%)
Celkem se daří (26 | 25%)
Chce to zabrat (5 | 5%)
Nic moc ( | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one