Stránky všeobecně sportovně zaměřeného oddílu s širokým polem působnosti pro děti rozmanitého věku a zájmů. ARCHIV ROKU 2014.
Stav oddílu v roce 2014 :
Věrka, David, Tomáš, Aleš, Nikolas, Kamila, Gabriela, Anežka, Matouš, Dominik, Leonard, Kryštof a Alžbětka.
Pouze kuličkáři :
Jarda
Na hostování :
Martin s Honzou - závody v Kouřimi.
Ondra se Šimonem herna a oslavy Silvestra.
LEZENÍ NA OBTÍŽNOST
 
Praha Radotín, sportovní hala, umělá stěna výšky 12,5 metru. Neděle 28.9.2014. První lezecké závody.

Já osobně jsem se mnohem více těšila na sobotní 4boj, kde bych si také zazávodila. bohužel ale byl pořadatelem zrušen z technických důvodů a tak nám na víkend zbyla akorát jedna naše premiéra. Závody v lezení na obtížnost. těšili se snad úplně všichni a úplně všichni, vyjma Davida, odjížděli spokojení ba dokonce i nadšení. davidovi se nelíbily jisté organizační věci. já bych až tak přísná nebyla, protože s časovou náročností jsem počítala, nešlo o závod nějaké vyšší kategorie, ale o závod veřejný a hlavně pro děti. A organizátor uměl poměrně příjemně některé své prohřešky vyvážit. jerdiné, co bych opravdu vytkla bylo nepříjemné chování jedné z pomocnic při jištění vůči jednomu z našich lezců a také to, že jaksi opomínali zapisovat lezcům do kartiček jejich výsledky. Vzhledem k tomu, že to spolu souvisí - byla to jediná, ovšem poměrně velká chyba, která by se stát neměla ani na takovýchto (přesněji řečeno právě na takovýchto) dětských závodech.
Závodní stěna v Radotínské hale.
Závodní stěna v Radotínské hale.
První z našich lezla Gabča.
První z našich lezla Gabča.
Na chvíli zaváhala...
Na chvíli zaváhala...
...ale pak dala celou stěnu.
...ale pak dala celou stěnu.
Jako první se na nejlehčí modrou cestu obtížnosti 3-4 dostala Gabča. popravdě byla mým favoritem a tajně jsem doufala, že by mohla dosáhnout na nějaký dobrý výsledek. U Nikolase jsem očekávala lepší výsledek než u Aleše a to se také potvrdilo, i když pouze o jediný chyt. Milým překvapením byl Tomáš, který porazil i Davida. To mě překvapilo, od Davida jsem čekala o něco víc. Gabča se dostala na TOP první cesty jako všichni ostatní z oddílu. Na druhé cestě dominoval Tomáš, který jí zdolal také až na vrchol. Za ním byl David s chytem myslím 20 a za nimi Gabča s chytem 16, Nikolas s chytem 8 a Aleš s chytem 7. Kolem toho chytu 7-8 to bylo velmi náročné, jelikož se muselo lézt rukama vlevo a nohama vpravo. Hlavně bylo nutné dát nohu hodně vysoko a to klukům nešlo. Gabče to taky chvíli trvalo než se s tím poprala, ale nakonec to zvládla a dostala se tak i výš než mnoho jejích soupeřek v kategorii. 
Gabča leze druhou cestu.
Gabča leze druhou cestu.
Vlevo Nikolas první.
Vlevo Nikolas první.
Nik dává TOP, Gabča se marně snaží...
Nik dává TOP, Gabča se marně snaží...
...dát 17chyt po své pravici.
...dát 17chyt po své pravici.
Zase se přijďte kouknout, jak nám to jde :)

Super stránky (71 | 70%)
Celkem se daří (26 | 25%)
Chce to zabrat (5 | 5%)
Nic moc ( | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one