Stránky všeobecně sportovně zaměřeného oddílu s širokým polem působnosti pro děti rozmanitého věku a zájmů. ARCHIV ROKU 2014.
Stav oddílu v roce 2014 :
Věrka, David, Tomáš, Aleš, Nikolas, Kamila, Gabriela, Anežka, Matouš, Dominik, Leonard, Kryštof a Alžbětka.
Pouze kuličkáři :
Jarda
Na hostování :
Martin s Honzou - závody v Kouřimi.
Ondra se Šimonem herna a oslavy Silvestra.
Sprint triatlon Praha 7.9.2014
 
Na dnešek se připravovaly děti i po technické stránce. Součástí tréninku na cyklistickou část bylo dovezení kola do servisu na kontrolu. U Nika ani to však nepomohlo a během závodu se vyskytly nepříjemné problémy, když mu opakovaně padal řetěz a musel zastavovat a nandavat ho. U Gabči byl opět trochu problém s nasedáním na kolo, ale jinak žádné problémy nenastaly. Akorát tedy cesta na místo startu byla náročná. S koly metrem po jezdících schodech to nebylo nic moc, škoda že ne všude mají výtahy a že se nesmí vzít kolo třeba do tramvaje nebo do autobusu. Ale nakonec jsme to zvládli. Respektive děti to zvládly a i místo konání jsme našli, i když to byla docela dlouhá cesta.  

Dorazili jsme na místo hned na začátku prezentace. Pořadatel to neměl špatně připravený, ale chybičky se vyskytly. Hned první jsem řešila při prezentaci. Na listině měli vytištěná startovní čísla správně ke jménům, ale zbytek údajů se jim nějak pošoupnul a tak jsem koukala, že děti jsou zničehonic narozené v jiných letech a patří do úplně jiných oddílů. Tak jsem to tam se souhlasem zapisovatele přeškrtala a napsala správně, aby byli správně zařazení v kategoriích. Dostali startovní čísla a čipy. Ty se tentokrát nepřipínaly páskem kolem kotníku, ale pásečkem z umělé hmoty ke tkaničkám bot. Což bylo velmi efektivní, když někdo neměl tkaničky. Ale i s tím jsme si poradili a pořadatel byl opravdu připraven a v cíli okamžitě každému závodníkovi pásek přeštípl a čip si vzal.  
Kopie - Sprint triatlon Stromovka 7.9.14' 010.jpg
Sprint triatlon Stromovka 7.9.14' 012.jpg
Sprint triatlon Stromovka 7.9.14' 019.jpg
Sprint triatlon Stromovka 7.9.14' 025.jpg
Zase se přijďte kouknout, jak nám to jde :)

Super stránky (71 | 70%)
Celkem se daří (26 | 25%)
Chce to zabrat (5 | 5%)
Nic moc ( | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one