Stránky všeobecně sportovně zaměřeného oddílu s širokým polem působnosti pro děti rozmanitého věku a zájmů. ARCHIV ROKU 2014.
Stav oddílu v roce 2014 :
Věrka, David, Tomáš, Aleš, Nikolas, Kamila, Gabriela, Anežka, Matouš, Dominik, Leonard, Kryštof a Alžbětka.
Pouze kuličkáři :
Jarda
Na hostování :
Martin s Honzou - závody v Kouřimi.
Ondra se Šimonem herna a oslavy Silvestra.
Na triatlon se nejpoctivěji připravovala Gabča. Hlavně co se běhu týče. Na cyklistickou část se naučila jediné – používat na kole přehazovačku. Byla esem v rukávu a očekávalo se od ní hodně. Ne sice přímo vítězství, ale třetí místo určitě. Závod zahájila jako obvykle pomalu nejpoctivějšími kačáky z celého startovního pole. Už od tohoto začátku závodu byla rozladěná chováním svých soupeřek, které nedodržovaly pokyny organizátora a nerespektovaly rozdělení tratě. Zatímco ona šla jak bylo dáno až k cyklistickému depu, některé soupeřky (později byly na prvních dvou místech) se zvedaly a vybíhaly daleko dříve. V depu je striktně zakázáno na kole jezdit. Nasedat se na něj smí teprve, když se z depa vyběhne. A tady ztratila Gábinka další sekundy, když toto pravidlo na rozdíl od dvou soupeřek dodržela. Cyklistickou část zvládala na své poměry vcelku dobře. Tam se žádný únik nečekal a držela se na velice slibném čtvrtém místě s tím, že soupeřka před ní byla jen několik metrů. Bohužel měla Gábinka neuvěřitelnou smůlu a to asi sto metrů před vjezdem zpět do depa. Chtěla se pokusit předjet chlapce, který jel s nimi a ve chvíli, kdy se dostala na jeho úroveň – chlapec začal padat z kola a padal přímo na ní. Způsobil tak, předpokládám že neúmyslně, taktéž její pád. Než se stačila Gábinka zvednout a do mírného kopce se znovu rozjet, dostaly se před ní další dvě soupeřky. Naštěstí ne o mnoho a Gábince se dařilo je předběhnout už v první zatáčce po výběhu z depa. Bohužel vinou pádu za třetí v pořadí již zaostávala natolik, že jí nedokázala dohonit, byť běžeckou část měla výbornou. Vzhledem k pádu bylo čtvrté místo úspěchem. Také bylo na Gábince vidět, že ze sebe vydala maximum.

Co se umístění týče, dopadl Nikolas stejně. V kategorii chlapců narozených 2003 a 2002 skončil na krásném čtvrtém místě. Hned na začátku závodu tratil cenné sekundy stejně jako Gábinka tím, že šel jako jeden z mála kachny opravdu poctivě. Cyklistickou část měl dle očekávání velice dobrou. Dokonce bych řekla výbornou. Propracoval se v ní z konce startovního pole na čtvrté místo a třetího závodníka měl v dohledu. Jenže Nikolas není nijak silný běžec a tak se mu i přes veškerou snahu a vydání se ze zbytku sil nepodařilo dotáhnout útok na bronzovou medaili ku zdárnému konci.

Poslední startoval v kategorii 1999-2001 Tomáš. U něj se očekával lepší výkon v cyklistické než v běžecké části a tak to nakonec také bylo. V první části závodu netratil jako ostatní, jelikož kachny šel velmi rychle a z depa vyrážel na pátém místě avšak s tím, že velice blízko u sebe – v jedné skupince – jeli od třetího až po šestého závodníka. Všechno se změnilo, když dorazili k nejtěžší části tratě. V prudkém stoupání všichni závodníci na výše jmenovaných místech neudrželi balanc a skončilo to čtyřnásobným pádem. V tom okamžiku se do závodu již poněkolikáté vložili pomocníci u tratě a to tak, že chlapcům na třetím a čtvrtém místě pomohli kola vytlačit nahoru na kopec. Zbylí dva si museli poradit sami a Tomáš se kvůli tomuto nefér zásahu propadl na šesté místo. Přestože druhý cyklistický okruh měl lepší a pádu se v kopci vyvaroval, nedokázal ztrátu, kterou si ani nezpůsobil sám, smazat a na šestém místě skončil. Přestože se slušným finišem blížil k závodníkovi před sebou. 
Start Tomášovy kategorie
Start Tomášovy kategorie
Cyklistické depo
Cyklistické depo
 Tomáš ztrácí po pádu..
Tomáš ztrácí po pádu..
Nepoctivé kachny v podání vítězek.
Nepoctivé kachny v podání vítězek.
Gabča drží čtvrté místo
Gabča drží čtvrté místo
Gabča se snaží dohonit ztrátu po pádu
Gabča se snaží dohonit ztrátu po pádu
Nikolas šel velice poctivě
Nikolas šel velice poctivě
Tomáš Slavata
Tomáš Slavata
1
Zase se přijďte kouknout, jak nám to jde :)

Super stránky (71 | 70%)
Celkem se daří (26 | 25%)
Chce to zabrat (5 | 5%)
Nic moc ( | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one