Stránky všeobecně sportovně zaměřeného oddílu s širokým polem působnosti pro děti rozmanitého věku a zájmů. ARCHIV ROKU 2014.
Stav oddílu v roce 2014 :
Věrka, David, Tomáš, Aleš, Nikolas, Kamila, Gabriela, Anežka, Matouš, Dominik, Leonard, Kryštof a Alžbětka.
Pouze kuličkáři :
Jarda
Na hostování :
Martin s Honzou - závody v Kouřimi.
Ondra se Šimonem herna a oslavy Silvestra.
Jelikož mi vypověděly službu baterky, tak žádné fotky nemám. Uvidím jestli něco nafotili pro pořadatele...
NEDĚLE 5.10.2014
Veselí nad Lužnicí - Běh kolem Lužnice
Jak to vypadá, když si organizátor dá záležet? Opravdu skvěle...
Do Veselí bych nejraději jezdila každý rok, ale bohužel to vychází spíše na každý druhý, tudíž jsem se tam opravdu hodně těšila. Obzvláště pak po nevydařené organizaci sobotních závodů jsme si potřebovali spravit chuť. Čekala nás poměrně dlouhá cesta a museli jsme se vydat na ní autem. Tak nemohli jet všichni, ale jenom ti předem přihlášení. Krom Jandečků a Votápků jeli tedy Lipenští. Myslím, že se těšili všichni, protože vzpomínky na minulé závody byly ještě stále v živé paměti velmi příjemné. Cesta autem nebyla ani tak zdlouhavá, jak jsem se obávala, uběhla docela rychle, nevyskytly se žádné problémy a tak jsme dorazili na místo přesně po dvou hodinách jízdy a to v 8:15.
Byli jsme tam přesně na začátek prezentace a všude už se pohybovalo několik lidí starajících se o přípravu závodu. Nahoře na tribunách byly stolky pro prezentaci závodníků a u nich připravená startovní čísla a slečny z místního atletického oddílu vše pečlivě zapisující. Uložili jsme si batohy na lavičku a vydali se přihlašovat. Každý dostal startovní číslo, byl zapsán do startovní listiny, zaplatila jsem startovné a k mému překvapení na to dostala i potvrzení s razítkem ! To se mi líbilo.
Prezentace dalších závodníků probíhala hladce a bez zádrhelů. Bylo vidět, že každý přesně ví co má dělat a dělal to s chutí. V devět hodin nás pan pořadatel (myslím, že přímo on) přivítal a upozornil nás, že ve čtvrt na deset závody oficiálně začnou a aby se nejmladší účastníci a účastnice asi za deset minut začali připravovat na startu a ostatní jim tou dobou uvolnili dráhu. Pak také všechny upozornil, že brzy budou vyvěšeny trasy jednotlivých běhů a to nejprve dorostenců a starších žáků a poté juniorů a dospělých.Vydali jsme se pomalu dolů na dráhu, aby se ti naši nejmenší trochu zahřáli a rozcvičili před svým blížícím se během.
Když Kryštůfek viděl, kolik kluků se staví kolem startu, tak byl z toho celý nesvůj a chvíli to vypadalo, že nepoběží. Ale jakmile se na startovní čáru postavil Leonardík, dodalo mu to odvahu a on si stoupl hezky vedle něj. Oba dva měli krásný a rychlý start, ale na trase délky 100 m začal hodně brzy Kryštůfkovi docházet dech. Leonard se držel někde v půlce a do cíle dorazil mnohem dříve než Kryštůfek. Chvíli se zdálo, že Kryštof dokonce ani nebude poslední. Jednomu z jeho soupeřů se už nějak nechtělo běžet a tak se v půlce zastavil. Ale povzbuzován maminkou se po chvíli zase rozeběhl a Kryštofa předběhl o docela velký kus. I tak musím oba kluky pochválit, protože na nich bylo vidět, že se za každou cenu nemusí dostat na první místa, ale běh si užívají a těší je. Smáli se a měli z toho radost a v cíli je čekala dobrá müsli tyčinka s jahůdkami. Při vyhlašování byl Leo sice trochu nešťastný, že nedostal medaili a diplom, ale vysvětlila jsem mu, že to dostávají jenom ti co byli vepředu a které pořadatel zavolá jménem. A že třeba příště mu to půjde líp.
Zase se přijďte kouknout, jak nám to jde :)

Super stránky (71 | 70%)
Celkem se daří (26 | 25%)
Chce to zabrat (5 | 5%)
Nic moc ( | 0%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one